Ödeme Koşulları


Keytech Anahtar Teknolojileri olarak size en Güvenli ve Uygun alışverişi sağlamak için yaptığımız çalışmalar sonucu  en uygun ödeme metodu geliştirdik.


Bu doğrultuda Payu Ödeme Sistemleri ile çalışmaktayız.


Tek Çekim                     : Her çeşit kredi kartı ile tek çekim alışveriş yapabilirsiniz.


Vade Farklı Taksit   : Ödemelerinizde vadeli seçeneği seçerseniz, geniş bir zaman diliminde ödeme yapabilirsiniz fakat,


                                          Bankaların bu işlemler için aldığı ücret ve hizmetleri de ödemeniz gerekecektir.


 


Ödeme ve Teslimat


1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak


Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, Finans Bankası  ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz


 


2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile


Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da  6 bankanın kredi kartlarına(Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf) Payu  aracılığı  ile online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi  aynı gün içinde iptal edilen sipariş aynı iş günü içinde yapılabilir. Diğer iptal edilen sipariş 3 iş günü içerisinde iadesi  yapılacaktır.


 


3) Sipariş Bedeli İadesi 


Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Ilgın Anahtar San. Tic. Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 


 


4) Teslimat 


Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 


Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 


Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler MNG kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 


Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir


 


5) Ödeme Takibi 


Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 


Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.


Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 


Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 


 


 Lütfen dikkat ediniz!


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 


Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 


Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0212 438 8109 numaralı fax'a gönderin ve durumu info@anahtarteknolojileri.com mail adresine bildiriniz. 


Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.


Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.